Захоплення Луганська військами РФ узгоджував Єфремов


Екс-глава фракції Партії регіонів у Раді, колишній керівник Луганщини Олександр Єфремов особисто домовлявся про захоплення області російськими військами. Про це виданню «Online.ua» заявив екс-регіонал Володимир Ландик.


«У лютому 2014 року в Луганську був «сходняк». Приїхав брат Наталії Королевської Костянтин, – колишній заступник міністра регіонального розвитку Росії і Сергій Глазьєв, радник Путіна, який часто до нас їздив. Вони зустрілися з Єфремовим і домовилися, як ділити активи після повалення української влади в Луганську», – розповів Ландик. сообщает http://nday.te.uа

За його словами, росіяни пообіцяли Єфремову контроль над Луганськом після вторгнення. Також розподілили місцевий бізнес: шахти, підприємства, ринки тощо.

 Екс-регіонал наголосив, що цю інформацію отримав від «найближчих до Єфремова людей». Але після захоплення Луганська росіяни обманули Єфремова. В Путіна просте виправдання: українська армія не пустила нас на Київ, от я і не виконав обіцянку.
Захоплення Луганська військами РФ узгоджував Єфремов Захоплення Луганська військами РФ узгоджував Єфремов Reviewed by Леся Іваночко on 19:17 Rating: 5