Міністр соцполітики: рано чи пізно пенсійний вік в Україні доведеться підняти


 Уряд не планує підвищувати пенсійний вік в Україні на даному етапі, однак у майбутньому це необхідно зробити.
У нас не вистачає грошей у Пенсійному фонді. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Мінсоцполітики. "Це питання ми можемо обговорити суто гіпотетично. сообщает http://economics.unian.ua

У нас не вистачає грошей у Пенсійному фонді. Ми їдемо позичати на Захід, приїжджаємо в Німеччину, зустрічаємося з Ангелою Меркель і скорботно їй в обличчя говоримо, що у нас не вистачає грошей на пенсії. Що вона подумає, як ви вважаєте, якщо вік виходу на пенсію в Німеччині 67 років?", - зазначив він. 

 Міністр вважає, що рано чи пізно пенсійний вік в Україні доведеться підняти. Зокрема Рева навів приклад Білорусі та Молдови, де недавно це вже зробили.

 За його словами, на нинішньому етапі в міністерстві розглядають можливість підняти пенсійний вік для тих українців, які мають невеликий стаж роботи. Як повідомляв УНІАН, стратегічний радник з реформ Іван Міклош зазначив, що не обов'язково підвищувати пенсійний вік зараз, але в середньостроковій і довгостроковій перспективі на цей крок піти доведеться.

Міністр соцполітики: рано чи пізно пенсійний вік в Україні доведеться підняти Міністр соцполітики: рано чи пізно пенсійний вік в Україні доведеться підняти Reviewed by Леся Іваночко on 04:12 Rating: 5