МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ОГОЛОСИВ ЗРЕСНУ ХОДУ НА КИЇВ


а19
Українська православна церква Московського патріархату оголосила Всеукраїнську хресну ходу зі сходу і заходу на Київ. Про це йдеться у зверненні предстоятеля УПЦ (МП) Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

“З нашого благословення у єпархіях Української православної церкви пройде Всеукраїнська хресна хода з молитвою за Україну, яка розпочнеться 9 липня на заході України – зі Свято-Успенської Почаївської Лаври, а 3 липня на сході України – зі Свято-Успенської Святогорської Лаври.

 27 липня, напередодні святкування дня Хрещення Київської Русі і пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, ці Хресні ходи зустрінуться у м. Києві на Володимирській гірці і разом пройдуть до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де відбудуться урочисті богослужіння”, – повідомляє Онуфрій. Він закликав усіх, хто може стояти в строю протягом Хресної ходи – приєднуватися.сообщает http://www.dilovyi.info

“Простого споглядання Хресної ходи – мало. Це час проявити свою християнську совість. Хто може йти у Хресній ході довго – нехай іде. Хто може пересуватися тільки у своєму населеному пункті – нехай це робить. Можете нагодувати прочан – все це також є вашою участю у спільній великій справі”, – зазначив він.
МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ОГОЛОСИВ ЗРЕСНУ ХОДУ НА КИЇВ МОСКОВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ОГОЛОСИВ ЗРЕСНУ ХОДУ НА КИЇВ Reviewed by Леся Іваночко on 08:48 Rating: 5