Тягнути – смерті подібно: Польща збирає добровільні загони для гібридної війни з Росією


На сайті Нескучные новости з’явилася інформація про те, що уповноважений польського міністерства оборони по воєнізованим групам Гжегож Квасняк заявив про формування воєнізованої групи в складі 35 тис. добровольців вже в вересні, пишуть Патріоти України. Польща створить добровольчі загони для запобігання можливої загрози гібридної війни з боку Російської Федерації.

В якості добровольців передбачається залучити цивільних осіб, які отримали військову підготовку. Формування воєнізованої групи планують почати у вересні, а її метою стане підготовка до можливої гібридної війні, подібної до тієї, яку Росія розв’язала на території України.

До складу угруповання увійдуть 35 тис. добровольців. Добровольчі бригади будуть в кожному з 16 польських воєводств, а в найбільшому і густонаселеному Мазовецькому воєводстві будуть розгорнуті дві бригади. За словами Квасняка, добровольці щомісяця отримуватимуть близько 500 злотих (€ 125).

Раніше міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич, відповідаючи на питання про російську загрозу, заявив, що тільки країни, які межують з Росією, усвідомлюють її реальність. Мацеревіч додав, що Польща щодня стикається з російськими провокаціями, такими як порушення повітряного простору, збільшення військового контингенту в Калінінграді, а також розгортання ракет “Іскандер”.

Джерело:patrioty.org.ua
Тягнути – смерті подібно: Польща збирає добровільні загони для гібридної війни з Росією  Тягнути – смерті подібно: Польща збирає добровільні загони для гібридної війни з Росією Reviewed by Леся Іваночко on 08:50 Rating: 5