Соцмережі в захваті від зворушливої фотосесії українки (фото)

Користувачі мережі в захваті від ніжної фотосесії українки з маленькою дочкою в етно-стилі.
Відповідними знімками українського фотографа Анни Сеник, які в повному обсязі можна подивитися на її персональному сайті www.ladna-kobieta.com.ua, діляться користувачі мережі, повідомляють Патріоти України з посиланням наНескучные новости.

Так, блогер Сергій Галецький на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook підписав фото “Українська мадонна … краса бездоганна …”.

У той же час інший користувач мережі поділився публікацією Галецького і побачив в ній алюзію на знамениту картину італійського художника Леонардо да Вінчі: “Хіба не українська Мадонна Літта?”

Інші користувачі мережі також захопилися цими фото: “І не треба скромничати. Я, коли цю роботу побачив, у мене всередині все перевернулося, ще пару випадків таких було в житті … перед оригіналами Тінторетто і Босха”.


Відзначимо, що модель, яка взяла участь в цій зворушливій фотосесії, Ольга Лісовська також поділилася цим постом і своїми спогадами про зйомки: “Я дуже люблю цю серію робіт. Там вся моя любов до доні, гордість материнства перша і чарівність, коли годуєш свою крапельку … Словами описати важко, але Aнні Сеник вдалося перенести і показати всім вам ці моменти … Спасибі всім, хто до цього часу захоплюється і бачить, скільки теплоти в цих знімках! “.
06111038_06110939_f26fc9ad64b91e001e26c114da789731_

Анна Сеник (творчий псевдонім – Ładna Kobieta) – український фотограф, працює в напрямку етно-фотографії, переважно рідної української тематики, проте жваво цікавиться автентикою інших народів. Співпрацює з музеями, колекціонерами старовинного одягу, народними майстрами, учасниками фольклорних ансамблів і всіма, хто пов’язаний зі збереженням і розвитком національної культури.
Джерело:patrioty.org.ua
Соцмережі в захваті від зворушливої фотосесії українки (фото)  Соцмережі в захваті від зворушливої фотосесії українки (фото) Reviewed by Леся Іваночко on 15:30 Rating: 5