Ревізор продовжує шокувати: Фреймут опозорилась, а знахідка на Закарпатті вразила Україну (ФОТО)


"Ревізор" продовжує працювати в Закарпатті. Серед іншого, команда популярного телешоу відвідала і курортне містечко Берегово біля українсько-угорського кордону. Те, що вони побачили в одному з популярних термальних басейнів шокувало всю Україну.

сообщает http://korupciya.com..

Про це журналісти програми розповіли відразу ж після інспекції на своїй сторінці в Facebook.

Серед цікавих і комфортних курортів туристичного Закарпаття є і такі "родзинки", які часто псують репутацію краю. Схоже, враження настільки погані, що ведучий Вадим Абрамов і колеги не змогли дотерпіти до власне виходу програми. Фотографії свідчать про знахідки. Особливо – чорна душова кабінка.

"Шокуючі контрасти … (((", – підписали фото в соцмережах.У Львові застукли за неправильним, або ж як називають борці з автохамами "рагулським" паркуванням, відому телезірку Ольгу Фреймут.

Вийшла собі пообідати в районі Привокзальної, перехрестя вулиць Стороженка і Чоловського. Дивлюсь на тротуарі стоїть припаркований Range Rover. Підійшла. За кермом панянка в сонячних окулярах і з мініатюрною чіхуахуа. Я зробила зауваження. У відповідь стандартні авихтотака,#адеямаюстати ", і на кінець "включу аварійку, так краще?". Після чого пані пішла по справах.

Ну я взялася фотографувати, прибігає власниця і – увага! – фраза, від якої я зареготала і трохи розгубилася: "Може хочете селфі з селебріті"?
Вибачайте, пані Оля Фреймут, не впізнала. Вітаю у Львові!-, йдеться в повідомленні.Всі читачі добре знають Ольгу Фреймут за таками відомими телепередачами як "Ревізор" та Інспектор Фреймут", в яких вона як телеведуча цих проектів прискіпливо перевіряє заклади громадського харчування та готелі, вчить їх не порушувати правила та етеку ведення готельного та ресторанного бізнесу. А сама взамін що?

Усім львів'янам добре відома місцевість, де "вдало" припаркувалася знаменита Фреймут, а саме на тротуарі біля будівлі по вул. Чоловського, 2, в якій знаходяться три місцеві суди – Львівський окружний адміністративний суд, Галицький та Сихівський районні суди м. Львова. 
Що ж навіть судді не дозволяли собі таке "королівське" паркування. 

Ольга Фреймут підтвердила, що запаркувала автомобіль на тротуарі, однак не вважає це грубим порушенням, оскільки не знайшла поруч місця для парковки.

«Машина була залишена на аварійці, бо в районі Стороженка не було місця для парковки. Я паркувалась на аварійці, тому що кожна людина має право на аварійну зупинку. Машину ніхто не залишав, з неї не виходили моя мама та похресниця. Я не вважаю, що хтось грубо порушив правила, бо я вже водій з 15-річним стажем», – заявила Ольга Фреймут.
Ревізор продовжує шокувати: Фреймут опозорилась, а знахідка на Закарпатті вразила Україну (ФОТО) Ревізор продовжує шокувати: Фреймут опозорилась, а знахідка на Закарпатті вразила Україну (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 19:12 Rating: 5