Українська група ТІК презентувала новий кліп, знятий на передовій(ВІДЕО)Українські виконавці з гурту ТІК презентували кліп на свою пісню ІсторіЯ, повідомляється на офіційній сторінці музикантів у Facebook.

Під час благодійної поїздки по Донбасу музиканти дали концерт для жителів прифронтової Костянтинівки в Донецькій області. Кадри з нього були використані в кліпі.
"Ти знаєш, це наша історія", - співає фронтмен групи Віктор Бронюк.
Музиканти змонтували кліп також з кадрів після поїздок по військовим частинам на передовій. Кліп знято у форматі "один день із життя ТІК".
Зі слів самих бійців АТО, музика ТІКа їм подобається і піднімає бойовий дух. Музиканти і раніше неодноразово давали концерти для бійців АТО, в тому числі і для тих, хто перебуває на лікуванні у київському військовому шпиталі.
"Ти сьогодні добуваєш щасливе майбутнє", - співають музиканти у своїй Історії.


Концерти у прифронтових і зоні АТО стали традицією для українських музикантів. В кінці травня Океан Ельзи зібрав 30-тисячний зал в Маріуполі. Донецька поліція подякувала Океану Ельзи "за кілька годин мирного життя".
Українська група ТІК презентувала новий кліп, знятий на передовій(ВІДЕО) Українська група ТІК презентувала новий кліп, знятий на передовій(ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 18:50 Rating: 5