ВИСТУПИ В КАЗАХСТАНІ: У РФ ВЖЕ ЗАКЛИКАЮТЬ ВВЕСТИ ВІЙСЬКА ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСІЯН


Весь світ працює над прогресивними технологіями, підвищує рівень життя, ростить дітей. І тільки в РФ єдина проблема – куди б ще “увійти”.

Одіозний російський політик Едуард Лімонов на своїй сторінці в Twitter зробив заяву, що казахський президент Нурсултан Назарбаєв знищує місцеву опозицію і тому в Казахстан необхідно ввести російські війська, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він вважає, що “повстання” в Казахстані почалися через утиски опозиції. “Назарбаєв перестарався, викоренивши начисто можливість існування легальної опозиції, ось тепер отримує стихійні повстання. Скоро ми побачимо, як рвуть на частини Казахстан. Доведеться вводити війська для захисту російських”, – зазначив політик.

Нагадаємо, в Актобе в результаті перестрілок і нападів екстремістів на військову частину і збройові магазини загинули троє цивільних і троє військовослужбовців. Ліквідовано 13 терористів, ще вісім затримані, сім бойовиків в розшуку.
ВИСТУПИ В КАЗАХСТАНІ: У РФ ВЖЕ ЗАКЛИКАЮТЬ ВВЕСТИ ВІЙСЬКА ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСІЯН ВИСТУПИ В КАЗАХСТАНІ: У РФ ВЖЕ ЗАКЛИКАЮТЬ ВВЕСТИ ВІЙСЬКА ДЛЯ ЗАХИСТУ РОСІЯН Reviewed by Леся Іваночко on 23:58 Rating: 5