Донька достойної людини: Жанна Нємцова передала родинам загиблих та постраждалих в АТО укранців 700 тис. євроЖанна Нємцова передала 700 тисяч євро родинам Небесної сотні, медиків і журналістів, які загинули в зоні АТО і багатодітним сім’ям загиблих бійців.
Ця сума – це кошти з отриманої польської Премії Солідарності імені Лєха Валенси. Про це повідомляє Український кризовий медіа центр, інформують Патріоти України.


“У нас є кошти для 149 сімей. Кожна сім’я отримає приблизно 1000 доларів в гривневому екквіваленті. Це може бути і більше – залежить від того, який відсоток податку доведеться заплатити.

Ми будемо боротися за те, щоб якомога більше сімей звільнили від сплати податку”, – розповіла Мартіна Богачик, заступник голови правління Фонду” Освіта для демократії “під час брифінгу в УКМЦ.

“Ці кошти складуть 80% суми, запропонованої Жанною Нємцовою, решту ми направимо на юридичну допомогу для цих сімей, щоб вони могли розібратися, на який статус має право загиблий.

Важливо, що після такої страшної втрати люди відчували себе юридично захищеними”, – додала Мартіна Богачик.

Джерело:patrioty.org.ua
Донька достойної людини: Жанна Нємцова передала родинам загиблих та постраждалих в АТО укранців 700 тис. євро Донька достойної людини: Жанна Нємцова передала родинам загиблих та постраждалих в АТО укранців 700 тис. євро Reviewed by Леся Іваночко on 09:28 Rating: 5