Залишилось 44 дні: ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО НЕГАЙНЕ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

Шановний пане Президент,

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 315 від 27 квітня 2016 р. ціна на природній газ для побутових споживачів складає 6,879 гривні за 1 куб. метр (6879 гривень за 1000 куб.метрів), також був скасований пільговий обсяг газу в опалювальний сезон (1200 куб.метрів)сообщает http://good-news.in.ua

В додаток до цього заплановано підвищення тарифів на електроенергію з 1.09.2016 року

Нижче зазначена інформація про стан платоспроможності населення у 2016 році.


Середня заробітна плата станом на лютий 2016 року становить 4585 грн згідно інформації за наступним посиланням

Мінімальна заробітна плата з травня 2016 року складає 1450 гривень.

Таким чином такі тарифи при порівняні з середньою заробітною платою в Україні не дають змогу гідно існувати пересічному українському громадянину, що є порушенням Статті 48 Конституції України, яка зазначає, що “Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.”

Просимо Вас через представників у Верховній Раді України (ВРУ) і Кабінеті Міністрів (оскільки за Кабінет Міністрів Ви несете особисту політичну відповідальність) розглянути наступні питання:

– Відмінити ПДВ на постачання природнього газу для населення та при закупівельних операціях між НАК “Нафтогаз” та компанією “Укргазвидобування”.

Аналізуючі склад витрат на ціну природнього газу для потреб підприємств та населення 17% або 1.146 грн становить податок на додану вартість. (інформація знаходиться у вільному доступі (). Також ПДВ закладено у ціні закупівлі природнього газу видобутого в Україні (якщо, це є помилкова інформація, то просимо спростувати)

Прошу зазначити, що стаття 13 Конституції України визначає “Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією” і використання Податку на додану вартість на природні ресурси які є власністю народу України це здирництво та грабунок народу України.

– Повернути пільговий об`єм природнього газу в опалювальний сезон, та збільшити його до 2000 куб.метрів (із розрахунку 500 м.куб в місяць з листопада-лютий)

-Мораторій на підвищення тарифів до кінця 2020 року, оскільки проведення послідовного підвищення тарифів без значного підвищення економічного рівня життя населення є антиконституційним актом, а виходячі із програми розвитку Україна-2020, до кінця 2020 року економічний добробот населення має вийти на прийнятний для нової тарифної політики рівень

– створити експертну комісію, яка надасть роз`яснення з чого складається собівартість природнього газу українського походження (з долученням незалежних аудиторів високого рівня)
Залишилось 44 дні: ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО НЕГАЙНЕ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ Залишилось 44 дні: ПІДТРИМАЙТЕ ПЕТИЦІЮ ПРО НЕГАЙНЕ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ Reviewed by Леся Іваночко on 17:00 Rating: 5