Кремль лютуватиме: Естонія наполягає на розміщенні у себе американських ракетних комплексів “Patriot”

27200039_

Країнам Балтії необхідні зенітно-ракетні комплекси “Patriot”, щоб утримати Росію від нападу. Про це заявив командувач Силами оборони Естонії Ріхо Террас, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

Від зазначив, що недостатній рівень протиповітряної оборони робить Балтійський регіон беззахисним перед можливим раптовим нападом з боку Росії.

На думку Терраса, у НАТО є можливість збільшити чисельність розміщених в регіоні ВПС і сформувати батареї комплексів “Patriot”.

“Для наших можливостей самооборони дуже важливо, щоб у нас були сили протиповітряної оборони. Ми повинні бути готові, і нам потрібно дивитися, що має бути зроблено. Поведінка Росії – опортуністична. Якщо у неї є можливість щось урвати, вона і в вікно залізе”, – сказав Террас.

Джерело:patrioty.org.ua
Кремль лютуватиме: Естонія наполягає на розміщенні у себе американських ракетних комплексів “Patriot” Кремль лютуватиме: Естонія наполягає на розміщенні у себе американських ракетних комплексів “Patriot” Reviewed by Леся Іваночко on 09:59 Rating: 5