Фреймут розповіла про хрещених батьків свого малюка


Молода матуся вже повернулася до роботи. Телеведуча Ольга Фреймут, яка менше місяця тому народила синочка, наразі поєднує роботу та приємні материнські турботи.

Оля розповіла в коментарі сайту ТСН.ua, що хрещеними батьками маленького Валерія стали – сестра Юлія Фреймут, яка "постійно була поруч протягом всієї вагітності, була на наших зніманнях, дуже допомагає і дуже турботлива, а також друг батька дитини", передає Корупція.Стар

Ольга Фреймут зазначила, що вже працює:

"Я вже працюю. Ми готуємо новий проект. Я не можу зупинятися надовго. Тож мене моя дитина іноді чекає з моєю мамою під каналом в авто, – я вибігаю годувати. І ще мій колектив не звик, що я без животика і продовжують мене опікати. Хвилювання колективу дуже приємне. Наразі в нас можуть бути додаткові міні-наради по материнству – мені багато важливого радять наші редактори, які теж є мамами синів". 

Фреймут зворушила прихильників світлиною із дитячим візочком Олі в материнських турботах дуже допомагає донька Злата: 


"Донька була зі мною у пологовому будинку і була однією з перших, хто поцілував новонародженого братика і привітала мене. Вона першою вибрала одяг маляті, говорила пошепки. Були хвилювання, чи буде Злата мене ревнувати, але донька дійсно швидко перелаштувала і стала турботливою сестрою, про яку я мріяла", – радіє зірка.

Фреймут розповіла про хрещених батьків свого малюка Фреймут розповіла про хрещених батьків свого малюка Reviewed by Леся Іваночко on 17:51 Rating: 5