Садистка у "білому халаті": Як лікар-логопед в Одесі знущалася над дитиною (відео)

Логопед била дитину. Фото: скріншот з відео.Жінка звернулася до відомого одеського логопеда, щоб виправити вимову свого сина, але після декількох занять поведінка хлопчика почала змінюватися.

Одеситка Ольга Кучеренко оприлюднила відео жорстокого поводження лікаря-логопеда з дитиною. Новину передають Патріоти України.

Жінка звернулася до відомого одеського логопеда, щоб виправити вимову свого сина, але після декількох занять поведінка хлопчика почала змінюватися. Дитина стала дивно реагувати на прихід спеціаліста-логопеда. Після цього мама вирішила встановити в кімнаті для занять приховану камеру. На відео, яке обурена мама виклала в мережу, під час заняття з дитиною логопед Яна Єфименко почала бити хлопчика, кидати його на стілець, закривати рот і тримати, коли той намагався вибігти.
Садистка у "білому халаті": Як лікар-логопед в Одесі знущалася над дитиною (відео) Садистка у "білому халаті": Як лікар-логопед в Одесі знущалася над дитиною (відео) Reviewed by Леся Іваночко on 13:50 Rating: 5