“Народна” кара: У Маріуполі спалили авто судді, який випустив на свободу “міністра ДНР” та вбивцю дитини


Автомобіль не підлягає відновленню.

У місті Маріуполь Донецької області згорів автомобіль марки «Шевроле», що належав скандально відомому судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя – Турченкові Олексію Валерійовичу. Про це повідомляється на сторінці «Оборони Маріуполя» в Facebook, передають Патріоти України.

Прибулим на місце пожежникам вдалося погасити займання, але автомобіль відновленню практично не підлягає, сам Турченко не постраждав.

Нагадаємо, що 21 грудня 2015 вказаний суддя зняв всі запобіжні заходи з «міністра друку ДНР» Володимира Нестеренко, якому була інкримінована стаття Кримінального кодексу «сприяння тероризму», після чого він просто «зник» і уникнув правосуддя.

Також раніше А. Турченко звільнив від кримінальної відповідальності водія, який в стані наркотичного сп’яніння на смерть збив 12-річного хлопчика.

Джерело:patrioty.org.ua
“Народна” кара: У Маріуполі спалили авто судді, який випустив на свободу “міністра ДНР” та вбивцю дитини “Народна” кара: У Маріуполі спалили авто судді, який випустив на свободу “міністра ДНР” та вбивцю дитини Reviewed by Леся Іваночко on 10:35 Rating: 5