Якби завтра відбулися президентські вибори, то Президентом України стала б Надія Савченко.МинСтець дуже любить маніпулювати даними соціологічних досліджень і часто робить це через сайт телеканалу 24tv.ua, але в цей раз МинСтець "сів у калюжу".
Якщо звичайна людина, яка незнайома з прийомами маніпуляції суспільною свідомістю, погляне на цей опитувальник, то їй може здатися, що народ України не хоче того, щоб Савченко стала Президентом України, питання можна раз і назавжди закрити, поставивши жирну крапку, адже більшість людей не підтримали Савченко.

За те МинСтець і отримує таке величезне фінансування. Знають свою роботу - знають, як маніпулювати суспільною свідомістю. І все б у них (Порошенко і МинСтець) було б добре, якби не з'явилися ми. Поїхали!


На прикінці травня Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування серед українців і дізнався, що якби вибори відбулися найближчої неділі, то перемогла б Юлія Тимошенко з 9,5% підтримки населення України.
Тільки в Україні можна стати Президентом з 9,5% народної підтримки, коли як в нормальних країнах політик з рейтингом менш нiж 10% народної підтримки добровільно йде у відставку і тільки в Україні Президент з 6,1% довіри зміг би уникнути імпічменту.

На тлі цих "політичних трупів" (Тимошенко, Ляшко, Порошенко та інші) Надія Савченко явний лідер зі своїми 36%, подобається вам це чи ні.

Всі, хто підтримує громадський рух "Надія Нації" зробіть репост і вподобайте сторінку на Фейсбуці 

-https://www.facebook.com/nadiya.nacii
Якби завтра відбулися президентські вибори, то Президентом України стала б Надія Савченко. Якби завтра відбулися президентські вибори, то Президентом України стала б Надія Савченко. Reviewed by Леся Іваночко on 18:48 Rating: 5