Алла Пугачова шокувала своїм зовнішнім виглядом (ФОТО)Днями Філіп Кіркоров відзначив день народження.

30 квітня співаку виповнилося 49 років. Кіркоров вирішив в один день відсвяткувати іменини, Великдень і проводи на Євробачення, передає Корупція.Стар

1 травня Кіркоров запросив своїх друзів в один із московських ресторанів. Привітати Філіпа прийшли Алла Пугачова, Тетяна Навка з донькою Надією, Яна Рудковська з сином Сашком, Ігор Крутой, Андрій Малахов, Валентин Юдашкін, Любов Успенська і багато інших. На святі веселилися і діти самого Кіркорова – Алла-Вікторія і Мартін.

«Усі тільки рідні та близькі в цей день зі мною! Відзначили ДР, привітали один одного з Великоднем і проводили мене на Євробачення! Ні пуху нам», – підписав кадр актор.
Кіркоров також поділився селфі в компанії колишньої дружини. Підписників здивував зовнішній вигляд 67-річної Алли Пугачової: 


«Поруч Пугачова? Щось на неї не схожа»,«Алла справжня бабуся», «Алла постаріла»,«Очі горять у Філіпа»,«Алла Борисівна мала чудово виглядає! », – прокоментували користувачі.
1_221

Алла Пугачова шокувала своїм зовнішнім виглядом (ФОТО) Алла Пугачова шокувала своїм зовнішнім виглядом (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 16:43 Rating: 5