Луценко запевняє, що всі, хто вбивав людей на Майдані, будуть засуджені

Переглядів: 163
Генеральний рокурор Юрій Луценко запевняє, що всі, хто вбивав людей на Майдані, будуть засуджені "очно або заочно".

Сьогодні є можливість почати і заочне засудження осіб, причетних до вбивств / Фото УНІАН
Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час першої прес-конференції на посаді

За словами Луценка, ключовим завданням департаменту спецрозслідувань на чолі із Сергієм Горбатюком є покарання "тих, хто розкрадав країну, тобто організоване злочинне угрупування часів Януковича, хто репресував опозицію, хто бив, а потім і вбивав людей на Майдані".сообщает http://voi.com.ua

"Завдяки новоприйнятому закону сьогодні є можливість розпочати і заочне засудження осіб, які підозрюються по певних справах. Сергій Горбатюк отримав завдання підготувати та пройти усю процедуру заочного засудження по розстрілах на Майдані.
 

Зараз два епізоди цієї справи слухаються у Святошинському суді міста Києва. Усі решта справ, по яких підозрювані та обвинувачені знаходяться поза межами території України, ховаються на окупованих територіях або в РФ, ми пройдемо процедуру заочного засудження", - заявив Луценко.

"Усі, хто вбивав людей на Майдані, або Точно в Україні, або заочно, тут в Україні, (будуть) засуджені до термінів, які встановить справедливий суд", - запевнив генпрокурор.
Луценко запевняє, що всі, хто вбивав людей на Майдані, будуть засуджені Луценко запевняє, що всі, хто вбивав людей на Майдані, будуть засуджені Reviewed by Леся Іваночко on 21:54 Rating: 5