Нова ціна за газ неостаточна, тарифи ще зростуть


Нова ціна за газ неостаточна, тарифи ще зростуть
Нова ціна за газ неостаточна, тарифи ще зростуть
Влада вважає, що прості українці мають у цьому році сплатити приблизно 80 млрд грн за газ.


Про це в ефірі Еспресо.TV. повідомив виконавчий директор економічно-дискусійного клубу Олег Пендзин.

"Якщо через 5-8 місяців ціна на газ зросте, уряд буде змушений піднімати ціну всередині країни. Люди мають це розуміти. І виходячи з того, що є - 6,8 тис. за 1 тис. куб. м. - це не остаточна ціна", - вважає експерт. Дивне тверждення «експерта», який чомусь не знає, що восени ціна на газ у цивілізованому світі знову зменшиться. Ну набрехав, зате виконує завдання правлячого режиму,  готуючи українців до наступного підвищення тарифів.

За його словами, наразі населення споживає приблизно 18 млрд м. куб. газу.

"Населення має сплатити за газ 80 млрд живими грошима", - заявив Пендзин.


Він стверджує, що МВФ ніколи не вимагав від української влади підняття тарифів. Але ж по телевізору простим українцям кожний день кажуть, що тарифи піднімають, бо цього вимагає МВФ. Мова йшла про "збалансування бюджету". Дивне «збалансування» у бік збагачення олігархів.

За словами Пендзина, соцвиплати наразі не зможуть домогти населенню справитись з новими комунальними тарифами.

Треба відмітити, що українці масово йдуть з’ясовувати свої платіжки за газ, працівники газових контор їм кажуть, що сталася помилка, платити не траба, а треба відкласти гроші і заплатити у наступному місяці, що нібито буде зроблений перерахунок. Навіть дійшло до того, що людям квитанції на газ не приносять. Цікаво, що простим українцям скажуть через місяць, коли вже треба буде платити за два місяці?

А у цей час геноциду великий радикальний  борець з вилами, Ляшко, запросто відпочиває у цивілізованих країнах світу, не переймаючись життям лохів, які за нього знову і знову голосують.
источник
Нова ціна за газ неостаточна, тарифи ще зростуть Нова ціна за газ неостаточна, тарифи ще зростуть Reviewed by Леся Іваночко on 10:43 Rating: 5