"Я знайшов ту, яку шукав": Холостяк розсекретив фінал проекту


В інтерв'ю Іраклі Макацарія повідомив, що знайшов ту дівчину, про яку мріяв і абсолютно щасливий з нею.

"Я абсолютно щасливий, я знайшов ту, яку шукав. І можу сказати, що це не тільки моє рішення. На проекті я часто повторював: "Дівчата, не я вибираю вас – ви ж не машина або телевізор, за якими я прийшов в магазин. Ви й самі повинні зрозуміти, наскільки ми сумісні, відчути, чи є взаємна хімія", - зізнався Іраклі.

Також Холостяк розповів, як розвиваються їхні відносини з обраною дівчиною.

"Наші відносини до цих пір в процесі становлення. Адже в проекті ми були в рамках певних обставин. Зараз ми не можемо відкрито з'являтися разом, а значить, не маємо можливості спостерігати один одного в природному середовищі, у звичному колі спілкування. Той еволюційний шлях, який зазвичай проходять пари, у нас почнеться після фіналу "Холостяка"", - повідомив чоловік. - У нас накопичилося величезне бажання якомога більше часу проводити разом, але ми змушені стримувати його. Ми не можемо як нормальні люди вийти в місто, посидіти в кафе, сходити в кіно, театр, зустрітися з друзями. Ми знаходимося у вакуумі. І це стрес. А люди не хочуть цього розуміти. Вони просто бачать красиву картинку по телевізору, а якщо потім щось у героїв не складається, телеглядачі розчаровані. Нехай вони самі пройдуть через все це і потім кажуть".

Іраклі Макацарія поділився, як пройшло знайомство його обраниці з батьками.

"Це сталося ще на проекті. Знайомство з батьками входило в "обов'язкову програму" (посміхається). Взагалі, я дуже вдячний батькам за те, що вони впоралися з хвилюванням. Адже я поставив їх в непросте становище, привівши в будинок не тільки дівчат, але і всю знімальну групу. Єдина камера, в яку вони до цього дивилися, був мій телефон, коли я їх знімав. А тут масштабна зйомка! Мама і тато спочатку розгубилися, не знали як себе вести і весь час питали: "А можна я скажу?" Знайомство учасниць проекту з батьками для мене абсолютно новий досвід.

Тому що раніше ось так офіційно я ніколи не уявляв ним своїх дівчат, ніколи не говорив: "У мене є плани на майбутнє, і мені цікаво дізнатися вашу думку щодо моєї обраниці". В даному випадку материнський інстинкт взяв верх над збентеженням, і мама, зовсім забувши про присутність камер, почала спілкуватися з дівчатами, задавати їм питання. Вона розуміла, що відбувається дуже важливий момент і помилитися не можна. Мама відкрито ділилася своїми думками: що їй подобається в тій чи іншій дівчині, а що насторожує. Вона прямолінійна людина, тому всі учасниці знали про себе думку мами і моєї сестри", - зазначив Макацарія.

Джерело: УкрМедіа
"Я знайшов ту, яку шукав": Холостяк розсекретив фінал проекту "Я знайшов ту, яку шукав": Холостяк розсекретив фінал проекту Reviewed by Леся Іваночко on 15:56 Rating: 5