ШОК!!! Датське журі помилково нарахувало бали Джамалі - ЗМІ

Скріншот з трансляціїЧлен журі "Євробачення-2016" від Данії Хільда Хейк заявила, що помилилася, віддавши 12 балів Україні замість Австралії.


Про це пише датське видання BT.dk.

Зокрема, ​​Хейк неправильно зрозуміла, як судді повинні оцінювати виступи.

За словами Хейк, вона переплутала систему оцінювання і дала Джамалі 12 балів, які хотіла віддати австралійській виконавиці. При цьому Україні Хейк не збиралася давати жодного балу. Помилку Хейк усвідомила лише наступного дня.

Журі мало розподілити учасників з 1 по 26 місце, де на перше поставити найкращий виступ, а на останнє - найгірший. Однак, Хейк каже, що їй "здалося логічним", що таким чином вона проставляє бали учасникам, тому й поставила Австралію на 26 місце.

"Це моя найбільша помилка , і я визнаю це чесно", — сказала вона.

Хейк відзначила, що відчуває полегшення від того, що її помилка не вплинула на результати конкурсу.

Тим не менше, помилка датського журі у підсумку не впливає на кінцевий результат, і перша трійка конкурсантів залишається на своїх місцях.

За даними сайту eurovisionworld.com, якщо, теоретично, перерахувати голоси членів журі Данії, тобто відняти бали датського журі усім країнам, які їх отримали, і розподілити вже у правильному порядку, тоді Україна набирає у підсумку 522 бали (замість 534, які офіційно визнані переможними), Австралія - 513 (511), Росія - 494 (491). 

ШОК!!! Датське журі помилково нарахувало бали Джамалі - ЗМІ ШОК!!! Датське журі помилково нарахувало бали Джамалі - ЗМІ Reviewed by Леся Іваночко on 08:08 Rating: 5