Стало відомо, хто замінить Олену Кравець в Студії «Квартал 95»


Роль єдиної леді у гумористичному шоу виконуватиме тернополянка Тетяна Песик.  Вагітну акторку Олену Кравець, котра пішла у декретну відпустку, на сцені гумористичного шоу Студії "Квартал 95" замінить дівчина з Тернополя Тетяна Песик.

Про це повідомляє місцевий ресурс 0352.ua, передає «Є!». За інформацією, Тетяна вже замінила свою наставницю на фестивалі «Весело 2016», який пройшов в Греції на острові Крит. А 11 травня тернополянка взяла участь у записі концерту, котрий пройшов у Києві. Тетяна Песик є учасницею команди "VIPи" у "Лізі сміху", де головним тренером виступала Олена Кравець. Жінки на сцені створювали оригінальні, сповнені гумору номери, які користувалися популярністю у глядачів та членів журі.

Саме завдяки смішним "конфліктам" жінок на сцені команда без проблем отримала квиток у півфінал конкурсу. Повідомляється, що Тетяна Песик вже бере активну участь у записі програм Студії "Квартал 95" й незабаром глядачі переконаються у цьому при перегляді шоу на одному з українських телеканалів.

 Нагадаємо, раніше вже повідомлялось, що зірка «Кварталу 95» Олена Кравець вагітна. Про це розповів Володимир Зеленський, і він не жартував.

Джерело: http://www.ednist.info/news/43541
Стало відомо, хто замінить Олену Кравець в Студії «Квартал 95» Стало відомо, хто замінить Олену Кравець в Студії «Квартал 95» Reviewed by Леся Іваночко on 14:42 Rating: 5