“Решил всех на гробах покатать”: У мережі підняли на сміх соратника Путіна за наміри “воювати” з Boeing і Airbus

19183606_19183432_rogozin_large

Дмитро Рогозін заявив про наміри витіснити з внутрішнього ринку компанії Boeing і Аirbus, “чиї літаки нічим не краще російських”.

У соцмережі посміялися над російським віце-прем’єром Дмитром Рогозіним, який заявив сьогодні про наміри витіснити з внутрішнього ринку компанії Boeing і Аirbus, “чиї літаки нічим не кращі російських”. Слова Рогозіна передають Патріоти України з посиланням наНескучные новости.

“За рахунок рішень, які ми плекаємо і які вже фактично прийняті президентом, ми далі підемо на витіснення з ніші далекомагістральних літаків – це” Боїнги “і” Ейрбас “, які сьогодні мають на нашому ринку 80% представництва. Це просто нестерпна ситуація”, – сказав віце-прем’єр РФ.

“Ну це ганьба. У країні з такою кількістю тимчасових поясів ми літаємо на іноземних бортах, які нічим не кращы”, – вважає чиновник.

Настільки самовпевнена заява Рогозіна стала приводом для жартів серед користувачів Twitter.
Джерело:patrioty.org.ua
“Решил всех на гробах покатать”: У мережі підняли на сміх соратника Путіна за наміри “воювати” з Boeing і Airbus “Решил всех на гробах покатать”: У мережі підняли на сміх соратника Путіна за наміри “воювати” з Boeing і Airbus Reviewed by Леся Іваночко on 08:21 Rating: 5