“Господь покарає Росію за агресію, як гітлерівську Німеччину”, – ФіларетГлава Української православної церкви Київського патріархату Філарет впевнений, що Росію через агресію проти України спіткає доля нацистської Німеччини. Таку думку він висловив в інтерв’ю сайту Апостроф, зазначають Патріоти України.

Як зазначив глава Київського патріархату, коли прийшла війна (з Німеччиною. – ред.), “Тоді через страждання багато звернулися до Бога, храми відкрилися, люди просили допомоги – і Господь допоміг дати відсіч агресору і перемогти в тій війні”.

“Тому що Гітлер теж був злочинець, агресор, але Господь допустив, щоб цей агресор захопив майже третину Радянського Союзу. Так само Господь допустив, щоб іудейський народ потрапив у вавилонський полон. Ассірійці здолали євреїв тоді, коли останні відкинули справжнього Бога і стали поклонятися ідолам …

Так і Гітлеру Бог дозволив принести важкі страждання нашим народам, але коли люди почали каятися, допоміг Гітлера перемогти. Так і зараз Бог допустив агресора до Криму. І в Криму люди зараз живуть набагато гірше, ніж жили, коли були в складі України. Бог допустив агресора – Росію – зайти на Донбас, де цей агресор вбивав і вбиває людей”, – заявив Філарет.

За словами київського патріарха, весь світ є свідком того, як з Росії завозилася страшна зброя для знищення людей – “Гради”, “Смерчі”, “Урагани”.

“Але і цього агресора Господь покарає, як покарав за агресію Німеччини. Гітлер сам себе застрелив, Німеччина була розділена, страждала після закінчення Другої світової війни, довго страждала … Так Господь і цього російського агресора свого часу також покарає, тому що гріх не може залишитися безкарним”, – упевнений він.

“Господь покарає Росію за агресію, як гітлерівську Німеччину”, – Філарет  “Господь покарає Росію за агресію, як гітлерівську Німеччину”, – Філарет Reviewed by Леся Іваночко on 08:22 Rating: 5