Синоптики розповіли, як довго Україну буде заливати дощами.

У найближчі три доби в Україні пройдуть дощі різної інтенсивності, при цьому температура повітря істотно не знизиться.

У найближчі три доби в Україні пройдуть дощі різної інтенсивності, при цьому температура повітря істотно не знизиться. Про церозповіли в Українському гідрометеорологічному центрі, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У четвер, 14 квітня, синоптики прогнозують незначні опади на більшій території, і лише в західних областях очікуються помірні дощі, а на Закарпатті та на Прикарпатті - сильні дощі та грози. Температура вдень в більшості регіонах складе 15 - 21 градусів тепла, а вночі +6 +12.

У п'ятницю, 15 квітня, дощі пройдуть практично на всій території України. У західних, північних та центральних областях - місцями сильні опади. Очікується зниження температури, зокрема, в західних і північних областях, до 10-15 градусів тепла вдень, а вночі до +2 +7.

У суботу, 16 квітня, дощі з грозами прогнозуються в основному на лівобережній частині України. Денна температура складе 13-17 градусів тепла, а нічна +3 +5.

У неділю і понеділок, 17-18 квітня, в південних і східних регіонах в основному без опадів, при цьому стовпчик термометра буде в межах +17 +23, а вночі +7 +13. На решті території прогнозуються невеликі дощі, в Карпатах можливий мокрий сніг. Денна температура складе 10-16 градусів тепла, а в західних областях +5 +11, нічна - +5 +10.

Прогноз погоди в Україні на 18 квітня за даними Гідрометцентру.

Починаючи з 19 квітня, синоптики прогнозують прохолодну як для цієї пори року погоду. На півдні і сході температура знизиться вдень до 10-16 градусів тепла, а вночі до +2 +7. Істотних опадів при цьому синоптики не обіцяють.
Синоптики розповіли, як довго Україну буде заливати дощами. Синоптики розповіли, як довго Україну буде заливати дощами. Reviewed by Леся Іваночко on 17:24 Rating: 5