ПРИВІТАННЯ З УРАЛУ: МЕР ЄКАТЕРИНБУРГА НАЗВАВ ДЕБІЛАМИ ПРИХИЛЬНИКІВ “НОВОРОСІЇ” (ВІДЕО)


“Що стосується ваших питань, у мене є нерозуміння: чи ви безсовісні циніки, чи ви просто дебіли”, – заявив Євген Ройзман помічниці депутат Держдуми.

Мер Єкатеринбурга Євген Ройзман назвав тих, хто вважає георгіївську стрічку символом опору американському імперіалізму і українському націоналізму, “безсовісними циніками чи дебілами”. Про це Ройзман заявив на прес-конференції, відео якої опубліковано на YouTube, інформують Патріоти України.

“Що стосується ваших питань, у мене є нерозуміння: чи ви безсовісні циніки, чи ви просто дебіли”, – заявив Ройзман учасникам прес-конференції в ході дискусії, присвяченої обговоренню георгіївських стрічок. Зокрема, в бесіді брала участь координатор молодіжної політики НОД (Национальное освободительное движение – ред), помічник депутата Держдуми Марія Катасонова, яка і задала Ройзману питання про його ставлення до георгіївських стрічок.

“Один з помічників Ройзмана у відповідь на прохання на ім’я мера допомогти “ополченцям”, який воював на Донбасі, відповів “Я люблю Україну. Так і повідом в гестапо”, – пише в своєму Facebook бізнесмен Євген Дьяконов, цитуючи публікацію пропутінського російського видання “Публікації”, в якій йдеться про Ройзмана.

Там зазначається, що таке висловлювання помічник Ройзмана зробив ще в 2014 році. Неофіційний помічник Ройзмана Ігор Гром додав потім, що “Путлера підтримують 80% російських фашистів” і багато іншого.

Ігор Гром також був присутній на прес-конференції, на якій Ройзман висловився про георгіївські стрічки.
ПРИВІТАННЯ З УРАЛУ: МЕР ЄКАТЕРИНБУРГА НАЗВАВ ДЕБІЛАМИ ПРИХИЛЬНИКІВ “НОВОРОСІЇ” (ВІДЕО) ПРИВІТАННЯ З УРАЛУ: МЕР ЄКАТЕРИНБУРГА НАЗВАВ ДЕБІЛАМИ ПРИХИЛЬНИКІВ “НОВОРОСІЇ” (ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 30.4.16 Rating: 5