Гонтарева з партнерами перевела в США вкрадені в Україні гроші, - Наливайченко (відео)

Валентин Наливайченко. Фото: noviny.su.

В ході візиту Президента України в США українській делегації були передані матеріали, що стосуються корупції серед вищих посадових осіб країни, зокрема, глави Нацбанку Валерія Гонтаревої. Про це в ефірі Шустер LIVE розповів колишній глава СБУ, глава громадської організації «Антикорупційне рух» Валентин Наливайченко, передають Патріоти України.
За його словами, американські партнери постійно вказують Україні на корумпованість її чиновників, і передали пакет підтверджуючих документів.
«Цей пакет стосується таких посадових осіб. Перш за все, керівництва і голови Нацбанку. Документи по офшорам, до яких має відношення вона (Валерія Гонтарева - ред.), її найближчі юристи, зокрема, громадянин України Пасенюк (Макар Пасенюк - глава інвестиційного департаменту компанії ICU, яку до приходу в НБУ влітку 2014 року очолювала Гонтарева - ред. ). Вони додумалися, в тому числі, на території Сполучених Штатів використовувати вкрадені в Україні гроші і через офшорну компанію найняти фірму, щоб піарити «успіхи» уряду і глави Нацбанку», - підкреслив Наливайченко. За словами Наливайченка, громадськість повинна проконтролювати, щоб ці документи були передані в Украні для поведінки розслідування.
Гонтарева з партнерами перевела в США вкрадені в Україні гроші, - Наливайченко (відео)  Гонтарева з партнерами перевела в США вкрадені в Україні гроші, - Наливайченко (відео) Reviewed by Леся Іваночко on 12:50 Rating: 5