Стало відомо, скільки коштуватиме долар до кінця весни


До кінця квітня можна очікувати продовження плавного зміцнення гривні. Офіційний курс долара до початку травня може знизитися до 25 грн, європейська валюта - до 28,2 грн. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів Вадим Іосуб, старший аналітик компанії "Альпарі".

За тиждень офіційний курс долара, встановлений НБУ, знизився на 1,8% з 25,95 грн до 25,48 грн. Валютний ринок практично проігнорував політичні зміни в Україні, пов'язані з відставкою прем'єр-міністра і призначенням нового уряду.

"Млява реакція валютного ринку на "перезавантаження" Кабміну говорить, з одного боку, про зрілість ринку: він більше реагує на фундаментальне співвідношення попиту і пропозиції учасників, присутність НБУ на міжбанку, ніж на звичні для нас політичні потрясіння. З іншого боку, ринок видає деякий "аванс" Володимиру Гройсману", - коментує Вадим Іосуб.

З новин на валютному ринку експерт візначив пом'якшення обмежень для фізосіб.

"Тепер вони можуть отримувати на свої поточні рахунки перекази від родичів, кошти за рішенням суду, за операціями з іноземними цінними паперами і доходи від них. Раніше валюта по цим надходженням мала продаватися на міжбанку, а на рахунки громадян нараховували суми в гривнях", – пояснює аналітик.

Нагадаємо, що Нацбанк зміцнив гривню.
Стало відомо, скільки коштуватиме долар до кінця весни Стало відомо, скільки коштуватиме долар до кінця весни Reviewed by Леся Іваночко on 14:27 Rating: 5