Байден озвучив Порошенку умови третього траншуВіце-президент США Джозеф Байден під час робочої зустрічі з президентом Петром Порошенком обговорювали внутрішньополітичну кризу в Україні. Він озвучив українському главі чіткі вимоги, за умови виконання яких, можна буде отримати третій транш від Міжнародного валютного фонду.

Про це повідомляє прес-служба президента. Байден наголосив, що необхідно якнайшвидше сформувати новий уряд. Це дозволить продовжити реформування в країні та співпрацю з МВФ.

Лише за виконання цих умов, за його словами, Україна отримає третій транш у розмірі один мільярд гривень. Крім того, інші міжнародні фінансові інститути також зможуть долучитися до фінансової допомоги. Петро Порошенко, у свою чергу, сказав, що боротьба з корупцією та створення ефективної системи для цього є пріоритетом для влади.сообщает http://znaj.ua/

Джозеф Байден зазначив, що США вирішили додатково профінансувати берековий сектор України. Для цього додатково виділять 335 мільйонів доларів. Ці гроші підуть на реформи у Збройних силах, Національній гвардії та Державній прикордонній службі.

Крім того, під час зустрічі сторони погодилися про продовження санкцій проти Росії до повного виконання Мінських домовленостей. Також обговорювалась можливість приєднання США до переговорного процесу.
Байден озвучив Порошенку умови третього траншу Байден озвучив Порошенку умови третього траншу Reviewed by Леся Іваночко on 10:35 Rating: 5