РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ

Невдале голосування прокоментував радник президента Юрій Бірюков.

Верховна Радане змогла внести до порядку денного законопроект №4288 "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони".
Як свідчать результати голосування на офіційному порталіпарламенту, підтримали таке рішення лише 187 парламентаріїв.
Невдале голосування прокоментував радник президента Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook.
"Скажу вкрай неполіткоректно і не толерантно, невиховано і грубо: сволочи! Законопроект 4288 не внесли навіть до порядку денного не вистачило голосів. БПП-Солідарність 88 голосів, Народний Фронт 60 Самопоміч 4 РПЛ 13 Батьківщина 4 Відродження 3 Воля народу 5 позафракційні-10 Опозиційний блок 0. За 187 проти 0 утрималися 36 не голосували 109. Зашибісь. Работнічки, бл ** ь. Народні ізбраннічкі ", - написав Бірюков.

Як наголошується в пояснювальній записці, Законопроект передбачає переведення всіх закупівель Міноборони на базу електронної системи ProZorro, в результаті чого терміни закупівель скоротяться з 60 днів до 14 що дозволить оперативно забезпечити потреби військових.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на трибуні Ради нардеп від "Опозиційного блоку" Василь Німченко не розібрався як включити мікрофон і нецензурно висловлювався.

РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ Reviewed by Леся Іваночко on 31.3.16 Rating: 5
Технологии Blogger.