РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ

Невдале голосування прокоментував радник президента Юрій Бірюков.

Верховна Радане змогла внести до порядку денного законопроект №4288 "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони".
Як свідчать результати голосування на офіційному порталіпарламенту, підтримали таке рішення лише 187 парламентаріїв.
Невдале голосування прокоментував радник президента Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook.
"Скажу вкрай неполіткоректно і не толерантно, невиховано і грубо: сволочи! Законопроект 4288 не внесли навіть до порядку денного не вистачило голосів. БПП-Солідарність 88 голосів, Народний Фронт 60 Самопоміч 4 РПЛ 13 Батьківщина 4 Відродження 3 Воля народу 5 позафракційні-10 Опозиційний блок 0. За 187 проти 0 утрималися 36 не голосували 109. Зашибісь. Работнічки, бл ** ь. Народні ізбраннічкі ", - написав Бірюков.

Як наголошується в пояснювальній записці, Законопроект передбачає переведення всіх закупівель Міноборони на базу електронної системи ProZorro, в результаті чого терміни закупівель скоротяться з 60 днів до 14 що дозволить оперативно забезпечити потреби військових.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на трибуні Ради нардеп від "Опозиційного блоку" Василь Німченко не розібрався як включити мікрофон і нецензурно висловлювався.

РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ РАДНИК ПОРОШЕНКО НАЗВАВ ДЕПУТАТІВ "СВОЛОТОЮ" ЗА ПРОВАЛ СПРОЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ АРМІЇ Reviewed by Леся Іваночко on 20:48 Rating: 5