Диявольське селфі” або нова фото-загадкаКористувачі соціальних мереж шоковані «диявольським Селфі», розміщеним на просторах Twitter. На опублікованому знімку чоловік позує з жінкою, обличчя якої дивиться в камеру і відбивається у вікні позаду.

На фото молода пара азіатської зовнішності мило посміхається в камеру, позуючи для селфі, роблячи це на тлі дзеркального вікна. У скляній поверхні ззаду відмінно видно спину чоловіка і його руку, яка тримає телефон.

Вид його супутниці налякав громадськість, оскільки в відображенні бачиться зовсім не спина дівчини, а її обличчя, яке прийняло інший вираз. Позиція загадкової героїні знімка не дозволила б їй потрапити і в кадр, і в відображення.

Багато користувачів інтернету впевнені, що знімок ніщо інше, як фейк, який просто піддався корекції в графічному редакторі. Друга половина вважає фото справжнім, називаючи його «диявольським Селфі», яке має містичне походження.

Джерело:bdzhola.com
Диявольське селфі” або нова фото-загадка Диявольське селфі” або нова фото-загадка Reviewed by Леся Іваночко on 17:42 Rating: 5