Генштаб: на склади боєприпасів у Запорізькій області з безпілотників скинули запальні сумішіВ результаті події поранення отримала одна людина

На склади боєприпасів у Запорізькій області з безпілотників скидали запальні суміші. Про це заявив начальник прес-служби Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов, повідомляє "112 Україна".

"Вчора, близько 20:20 почалися розриви на території складів у Запорізькій області. Невідомі особи, на сьогоднішній день ці особи не встановлені, проводяться слідчі заходи, нашими співробітниками військової поліції, за допомогою безпілотних літальних апаратів скидали запальні предмети на територію об'єкта, в результаті розриву цих запальних об'єктів, виникали осередки загоряння, які складно тушкувалися", - сказав він.

Як повідомив Селезньов, в результаті події поранення отримала одна людина.

"у нас є один потерпілий, який отримав поранення, направили його в госпіталь, де з ним працюють наші фахівці... При гасінні неможливо було використовувати воду, тому що вона була неефективна при гасінні цих об'єктів. Використовувався пожежний танк, використовували грунт, близько 50 точок загоряння було зафіксовано, весь склад, і наряд і підрозділ посилення оперативно спрацювали, тому збиток мінімізований", - додав Селезньов.

Як повідомив спікер Генштабу, боротьба з безпілотними літальними апаратами тривала протягом трьох годин. Безпілотники діяли на висотах до 400 м.

"Тому говорити про те, що це був нещасний випадок або якась недбалість посадових осіб, не доводиться... Наскільки мені відомо, чергова служба застосовувала засоби ППО, застосовувала вогнепальну зброю, але все відбувалося в темний час доби, складно було зафіксувати. Інформація про те, що якийсь з безпілотників, які закидали запальні об'єкти, був збитий, у мене такої інформації немає", - заявив він.


Генштаб: на склади боєприпасів у Запорізькій області з безпілотників скинули запальні суміші Генштаб: на склади боєприпасів у Запорізькій області з безпілотників скинули запальні суміші Reviewed by Леся Іваночко on 21:06 Rating: 5